60 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.39 | 3 s1 | PLONA Mateusz | UKS Atos Woźnice | 1998 | U18 | WN | Toruń (1) | 2015-09-15 | -0.2 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 7.45 | 1 s1 | TARASZKIEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U20 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 7.71 | 2 s1 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 7.89 | 3 s1 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 7.95 | 4 s1 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 8.21 | 5 s1 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | +1.9 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 8.49 | 6 f2 | KAMIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | Łódź (2) | 2015-06-21 | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 8.60 | 1 f3 | STEFAŃSKI Karol | niest. Olsztyn | 2005 | U12 | WN | Łódź (2) | 2015-06-21 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 8.87 | 5 s1 | STEFAŃSKI Karol | niest. Olsztyn | 2005 | U12 | WN | Warszawa (2) | 2015-09-06 | 0.0 | -- | ||||||||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.42 | 2 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Kraków (M) | 2015-07-19 | -0.1 | M | |||||||||||||||||
2. | 10.46 | 6 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Warszawa (M) | 2015-09-13 | -0.7 | M | |||||||||||||||||
3. | 10.50 | 3 s2 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Bydgoszcz (M) | 2015-06-14 | +0.8 | M | |||||||||||||||||
4. | 10.53 | 2 s1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Gdańsk (M) | 2015-06-06 | -0.8 | M | |||||||||||||||||
5. | 10.58 | 2 e3 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Kraków (M) | 2015-07-19 | -1.2 | M | |||||||||||||||||
6. | 10.61 | 1 e2 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Katowice (M) | 2015-06-24 | -0.9 | M | |||||||||||||||||
7. | 10.61 | 2 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Katowice (M) | 2015-06-24 | +0.1 | M | |||||||||||||||||
8. | 10.83 | 1 s1 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/1268/11 | U23 | WN | Gdańsk (1) | 2015-06-20 | +0.8 | I | |||||||||||||||||
9. | 10.84 | 5 s1 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/1268/11 | U23 | WN | Siedlce (1) | 2015-06-13 | +1.2 | I | |||||||||||||||||
10. | 10.86 | 1 e2 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn (PKS Gwardia Szczytno) | 1999 | Z/0647/15 | U18 | WN | Łódź (1) | 2015-08-05 | +0.9 | I | |||||||||||||||||
100 M z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.34 | 1 s1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | Szczecin (M) | 2015-08-09 | +2.4 | |||||||||||||||||||
2. | 10.81 | 1 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | Warszawa (M) | 2015-07-26 | +2.6 | |||||||||||||||||||
3. | 10.86 | 3 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | Łódź (1) | 2015-08-05 | +2.2 | |||||||||||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 20.45 | 1 s1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Gdańsk (M) | 2015-06-06 | +0.9 | MM | |||||||||||||||||
2. | 20.46 | 1 e1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Tallinn (EST) (M) | 2015-07-10 | +1.2 | MM | |||||||||||||||||
3. | 20.47 | 1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Kraków (M) | 2015-07-21 | +0.4 | MM | |||||||||||||||||
4. | 20.49 | 1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Tallinn (EST) (M) | 2015-07-11 | +1.1 | MM | |||||||||||||||||
5. | 20.50 | 1 p1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Tallinn (EST) (M) | 2015-07-11 | 0.0 | MM | |||||||||||||||||
6. | 20.64 | 2 s1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Bydgoszcz (M) | 2015-06-14 | +0.4 | MM | |||||||||||||||||
7. | 20.71 | 7 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Stockholm (SWE) (M) | 2015-07-30 | +0.3 | MM | |||||||||||||||||
8. | 20.75 | 4 sA | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Göteborg (SWE) (M) | 2015-09-05 | +1.9 | MM | |||||||||||||||||
9. | 20.77 | 5 e6 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Beijing (CHN) (M) | 2015-08-25 | 0.0 | M | |||||||||||||||||
10. | 20.81 | 2 s2 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Cheboksary (RUS) (M) | 2015-06-21 | -0.2 | M | |||||||||||||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 32.25 | 1 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Ostrava (CZE) (M) | 2015-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 34.79 | 1 s1 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/1268/11 | U23 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 35.72 | 4 s1 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/1268/11 | U23 | WN | Toruń (1) | 2015-05-10 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 35.75 | 2 s1 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | Z/0895/12 | U20 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 35.79 | 1 s3 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn (PKS Gwardia Szczytno) | 1999 | Z/0647/15 | U18 | WN | Lubawa (1) | 2015-09-05 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 36.30 | 2 s1 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
7. | 36.39 | 3 s1 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
8. | 36.92 | 2 s3 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Lubawa (1) | 2015-09-05 | -- | |||||||||||||||||||
9. | 36.93 | 1 s2 | NOWAK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U18 | WN | Olsztyn (2) | 2015-04-23 | -- | |||||||||||||||||||
10. | 36.98 | 1 s6 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | Toruń (1) | 2015-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.38 | 3 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Kraków (M) | 2015-07-20 | M | ||||||||||||||||||
2. | 46.45 | 1 s1 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Szczecin (M) | 2015-08-09 | M | ||||||||||||||||||
3. | 46.56 | 5 s2 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Sopot (M) | 2015-06-27 | M | ||||||||||||||||||
4. | 46.59 | 2 s2 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Bydgoszcz (M) | 2015-06-14 | M | ||||||||||||||||||
5. | 46.65 | 1 s1 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Gdańsk (M) | 2015-06-06 | M | ||||||||||||||||||
6. | 46.66 | 3 p2 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Mungyeong (KOR) (M) | 2015-10-06 | M | ||||||||||||||||||
7. | 46.70 | 2 s1 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Łódź (M) | 2015-05-16 | M | ||||||||||||||||||
8. | 46.70 | 2 e1 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Kraków (M) | 2015-07-19 | M | ||||||||||||||||||
9. | 46.76 | 4 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Z/2480/11 | U23 | WN | Praha (CZE) (M) | 2015-06-08 | M | ||||||||||||||||||
10. | 46.80 | 2 s1 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1986 | Z/2130/11 | Sen | WN | Łódź (M) | 2015-05-22 | M | ||||||||||||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:23.24 | 2 s1 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Toruń (1) | 2015-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 1:29.93 | 1 s1 | KŁOS Klaudiusz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 1:30.18 | 3 s1 | RYKOWSKI Piotr | LUKS Orneta | 1998 | Z/1442/14 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:31.49 | 4 s1 | MOSKAL Paweł | KS Zamek Kurzętnik (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) | 1997 | Z/0749/13 | U20 | WN | Warszawa (M) | 2015-07-26 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 1:31.93 | 3 s1 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn (LKS Lubawa) | 2001 | U16 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-08-22 | III | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:32.89 | 4 s1 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-08-22 | IV | |||||||||||||||||||
7. | 1:33.01 | 4 s1 | JABŁOŃSKI Błażej | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | IV | |||||||||||||||||||
8. | 1:33.81 | 5 s1 | JABŁOŃSKI Błażej | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-08-22 | IV | |||||||||||||||||||
9. | 1:34.29 | 5 s1 | GREBER Dawid | UKS Jedynka Bartoszyce | 1999 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
10. | 1:34.41 | 6 s1 | ZALEWSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U16 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-08-22 | IV | |||||||||||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:55.20 | 4 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Łódź (1) | 2015-08-07 | II | |||||||||||||||||||
2. | 1:55.64 | 2 s3 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Słubice (1) | 2015-06-14 | II | |||||||||||||||||||
3. | 1:56.07 | 2 s1 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Toruń (1) | 2015-05-23 | II | |||||||||||||||||||
4. | 1:56.62 | 1 e3 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Łódź (1) | 2015-08-05 | II | |||||||||||||||||||
5. | 1:58.06 | 1 s1 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U18 | WN | Starogard Gdański (1) | 2015-05-16 | III | |||||||||||||||||||
6. | 2:02.06 | 6 s1 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn (KL Lechia Gdańsk) | 1993 | Z/1738/13 | U23 | WN | Białogard (1) | 2015-06-13 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 2:03.41 | 5 s5 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | Łódź (M) | 2015-05-23 | -- | |||||||||||||||||||
8. | 2:03.61 | 7 s4 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn (KL Lechia Gdańsk) | 1993 | Z/1738/13 | U23 | WN | Łódź (M) | 2015-05-23 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 2:03.83 | 5 s1 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn (KL Lechia Gdańsk) | 1993 | Z/1738/13 | U23 | WN | Gdańsk (1) | 2015-06-20 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 2:04.89 | 2 s1 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U20 | WN | Lubawa (1) | 2015-09-05 | IV | |||||||||||||||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:38.93 | 2 s1 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U20 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 2:40.75 | 3 s1 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 2:41.23 | 1 s1 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn (KL Lechia Gdańsk) | 1993 | Z/1738/13 | U23 | WN | Gdańsk (1) | 2015-09-05 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 2:41.73 | 3 s1 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | Toruń (1) | 2015-05-10 | -- | |||||||||||||||||||
5. | 2:43.60 | 1 s1 | KARBOWSKI Michał | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U18 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-08-22 | -- | |||||||||||||||||||
6. | 2:44.04 | 2 s1 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn (LKS Lubawa) | 2001 | U16 | WN | Radom (1) | 2015-09-27 | IV | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 2:44.09 | 6 s2 | MOSKAL Paweł | KS Zamek Kurzętnik (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) | 1997 | Z/0749/13 | U20 | WN | Gdańsk (1) | 2015-07-22 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 2:44.11 | 7 s1 | KARBOWSKI Michał | UKS MOSiR Działdowo | 1998 | U18 | WN | Gdańsk (1) | 2015-07-22 | -- | |||||||||||||||||||
9. | 2:44.50 | 5 s1 | KOZŁOWSKI Bartosz | MKS Truso Elbląg | 1996 | U20 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | |||||||||||||||||||
10. | 2:44.87 | 6 s1 | REGINIA Dariusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | Lidzbark Warmiński (1) | 2015-05-03 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 6.8792400360107 sekund |